Lezecký oddíl mládeže

Kontakt

mobil 602 669 293 horokurz@adrenalinepit.cz

Nábor lezců

Po předchozí domluvě kdykoliv během týdne. Pro přijetí do oddílu není podmínkou mít lezecké zkušenosti. Ty u nás získáte. Lezecké vybavení potřebné pro trénink je možné si u nás zapůjčit.

Nábor dětí pro školní rok 2013/14

Lezecký oddíl mládeže pořádá pro další školní rok 2012/13 nábor dětí ve věku 6 až 15 let a to ve dnech pondělí až čtvrtek po dohodě na tel. 602 669 293. Další informace k tomu můžete získat na emailové adrese horokurz@AdrenalinePit.cz
 

Trénink

Trénujeme pod odborným dohledem lezeckých instruktorů v lezeckém centru Adrenaline Pit na Václavském náměstí. Během tréninkového roku navštěvujeme i další lezecké stěny v Praze, aby se naše lezecká zručnost stále více zlepšovala. Zúčastňujeme se lezeckých závodů na obtížnost a rychlost po celé republice, pokročilejší lezci vyjíždějí na závody do zahraničí. (např. závod v Rakousku v Imstu - European Youth Series, v Itálii v Arcu - závod Youth Event Rock Junior) Když počasí a rodiče dovolí, vyjíždíme na lezení do skal. O prázninách se konají lezecká soustředění. Letos v létě jsme byli v pískovcové oblasti Ostrov u Tisé, na podzimní prázdniny se chystáme do teplých krajin.

Pokud máte zájem přijít se podívat, jak to u nás chodí, můžete nás osobně navštívit u nás v Adrenaline Pit na Václaváku nebo nás virtuálně navštívit na naší web.stránce, kde se dozvíte i podrobnější informace, kdy nás na stěně potkáte a co třeba zrovna děláme.

Fotky ze stěny a výjezdových akcí

Webové stránky oddílu mládeženoWer systems © 2006 TOPlist